Steam вимагає від розробників додавати застереження для ігор

post

30 жовтня вийшло нове оновлення політики Steam, яке зобов’язує розробників, що використовують античіт-програми з рівнем доступу до ядра системи, чітко зазначати це у своєму описі гри на платформі. Steam – це найбільша платформа для придбання ПК-ігор онлайн, а це означає, що будь-які правила, встановлені компанією, мають виконуватися розробниками, які бажають продавати свої ігри.

За останні кілька тижнів платформа зробила деякі суттєві зміни у своїй політиці, до прикладу, платформа зазначила, що ігри в Steam є лише придбаними ліцензіями, що викликало обурення у гравців. Оскільки кількість користувачів платформи перевищує сотні мільйонів і щороку зростає, прозорість і ясність є необхідністю для уникнення негативних відгуків та інших небажаних наслідків.

У недавньому оновленні політики Steam, опублікованому компанією 30 жовтня, було зазначено, що розробники, чиї ігри використовують античіт-програми з рівнем доступу до ядра системи, повинні розміщувати застереження про це у описі гри на платформі. У найпростішій формі такі програми працюють всередині ПК гравців, скануючи різні файли та відстежуючи ігрову активність для виявлення нечесної гри. Це може викликати у деяких людей занепокоєння щодо приватності та підняти питання, до яких саме даних отримує доступ програмне забезпечення.

2024 рік став важливим для платформи, оскільки Steam досяг рекорду – понад 38 мільйонів користувачів онлайн у вересні, що свідчить про її популярність. Причини, через які було введено вимогу щодо застереження про античіт-програми з рівнем доступу до ядра системи, наразі невідомі.

Вимога Steam щодо застережень про античіт-програми з рівнем доступу до ядра системи – не єдина зміна. У червні цього року Steam також ввів кілька правил щодо контенту, створеного штучним інтелектом у іграх. Це свідчить про те, що гігант ПК-ігор намагається йти в ногу з новітніми технологіями, а також можливостями та загрозами, які вони несуть.

Читайте також

Warp's MediaІгри, фільми i всяке інше
гік-культурне
2023